Hakkımızda

Bütüncül iletişim danışmanlığı hizmeti ajansı...

Yarkent Medya PRİletişimReklamProdüksiyon hizmetleri vermektedir...

Tüm bu hizmetleri bütüncül bir yaklaşımla veren ajansımız markanızı ileri taşımanızı ve daha iyi anlatmanızı sağlayan çalışmalar yürütmektedir.

VİZYONUMUZ

Yeniliklere açık değil yeniliklerin öncüsü olarak iletişim danışmanlığı sektöründe uluslararası çapta güçlü bir oyuncu olmak.

MİSYONUMUZ

Sizin için düşünür sizin için çalışırız gibi özlü-süslü cümlelerin arkasına sığınmayız. Misyonumuz, işimizi en iyi şekilde yapmak. Değerlerimizi koruyup, onların yol göstericiliğinde hedefimize ulaşmak. Hedefe mutlaka ulaşan bir yapıyız. Bu yüzden çalışmaya başlayıp yollarımızı ayırdığımız iş ortağımız da yok.

İLKELERİMİZ

Dürüst ve ahlaklı hizmet prensibi ilkemizdir. Mükemmeliyetçi politikamızdan taviz vermeyiz. Sizin evet dediğinize hayır diyecek tecrübeye sahip olarak hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştiririz. Bu konudaki iddiamız, kanıtlıdır. İnsana saygılı çalışırken evrensel değerlerden ödün vermeyiz.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Ödül ve Teşekkür
0
Devam Eden İşler
0
+
Yıllık Deneyim

Biz Kimiz?

Yarkent Medya İletişim Ajansı, 30 yılı aşkın medya deneyimine sahip bir ekip tarafından Türkiye genelinde aynı standartlarda kurumsal iletişim, marka geliştirme, kriz iletişimi, sosyal medya yönetimi, etkinlik yönetimi, kurumsal yayınlar ile fotoğraf ve video prodüksiyon konularında hizmet vermektedir.

Nihan Yarkent İnce ve Şafak İnce tarafından İzmir merkezli kurulan Yarkent Medya İletişim Ajansı, yaratıcı yaklaşımı benimsemiş bir PR ajansıdır. Yaratıcılık, entelektüel birikim ve teknolojiyle hizmet veren Yarkent Medya İletişim Ajansı, içerik üretimiyle gündem belirleyen yapıya sahiptir.

Çalışma Ekibimiz

Markanızı hakkettiği değere ulaştırmak için bütüncül stratejilerle çalışmalar yürütmekteyiz. Bu çalışmalarımızı uzun yıllar tecrübesi olan ve alanında kendini kanıtlamış kişilerden oluşan bir ekiple yapmaktayız.

Markanızı daha yukarıya taşıyabilmek için ekibizimi çağın gerekliliklerinin de ötesinde geleceği yakalayacak bakış açılarına sahip kişilerle sürekli geliştirmekte ve güncellemekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve mutlu müşterilerimizin arasına katılmak için lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.