İletişim & PR Yönetimi

Markanız ve sizin için bütüncül hizmetler...

İLETİŞİM HİZMETLERİ & PR DANIŞMANLIĞI

Public Relations (Halkla İlişkiler), günümüzde birçok şirkette bulunmasına karşın hala hak ettiği yerde değil. PR politikasına sahip olmayanlar ne kurumsal yapılarını oluşturabilir ne de uzun ömürlü olabilir. PR, değişen hizmet ağı ve gelişen anlamıyla aslında bir şirketi ayakta tutan en önemli temeldir.Yarkent Medya İletişim Ajansı olarak PR Yönetimi konusunda aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

İletişim stratejisi planlama, Pazarlama iletişimi, Basın iletişimi yönetimi, Medya takibi, medya satın alma, planlama ve yönetimi, Basın bültenlerinin hazırlanması ve servisi, Haber ilan uygulamaları, Proje takibi, Sponsorluk yönetimi, Promosyon fikirlerinin geliştirilmesi ve tedariği, Organizasyon yönetimi, Sosyal sorumluluk projeleri, Sosyal ve siyasal kampanyalar, Açılışlar ve VİP etkinlikler, Bayi toplantısı organizasyonları, İç iletişim toplantıları, Ürün tanıtım aktiviteleri, Fuar ve stand hizmetleri, Etkinlik organizasyonları ve yönetimi.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve mutlu müşterilerimizin arasına katılmak için lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.